İletişim/Contact

Dizi ve sinema sektöründeki eserleri en kaliteli haliyle hizmetinize sunabilmek adına gayretli bir şekilde çalışmak. Online şekilde sayısız içerik ve geniş yelpazeli kategorileri siz Dizi-Sinema severlerle buluşturmak. Dizidark.com ailesi olarak keyifli ve konforlu bir Dizi-Film aktivitesi yaşatmak için özveri ile çalışmak. Geçmişten günümüze bir çok eseri en güzel anlarınızda sizlerle buluşturmak..

Reklam ve telif haklarıyla ilgili konularda [email protected] adresinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

dizidark.com 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

All the videos that are involved in our website are added from general video websites like vk.com, mail.ru, etc. For productions whose copyright belongs to you, as long as you make a notice to diz[email protected] email address, relevant production will be removed in 3 workday from our website.